ой палала ніч текст

페이지 정보

profile_image
작성자 Riley
댓글 0건 조회 10회 작성일 24-09-05 21:17

본문

 
 
 
 
 
 

 
 
ой палала ніч текст [Подробнее...]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Текст пісні "Палала, палала" Наталя Валевська. Слова: Вітер на тополі всі гілки зламав,. Він, як я, у долі щастя свого питав. У ставку – лілеї, у очах – любов,. А. Загнав під лід не знайду душу я. Болить, ой як болить і кров кипить. Та донька вже не спить, менше слів більше діла. [Припев, KAZKA]: Поплакала і знов фіалка. У ставку лілеї день і ніч цвітуть, буду я твоєю, тільки ж ти не забудь! Приспів: Я й не знала та й: Палала, палала, палала у моєму небі зірка! Падала, падала, падала та й казали люди "гірко!". Я кажу "Ти люби мене Вперше, як востаннє" Ой, вітер, мій вітер, не ламай гілок, Бо вони ж як діти, скільки ж у них думок У ставку лілеї день і ніч цвітуть, Буду я твоєю. Ой, вітер, мій вітер, не ламай гілок, Бо вони ж як діти, скільки ж у них думок! У ставку лілеї день і ніч цвітуть. Келихами ніч на Купала пила А я все палала і згорали мої очі Ой як би менi хотiлося Припасти тобi до душi Ой як же я втомилася Засинати без тебе. У ставку лілеї день і ніч цвітуть, буду я твоєю, тільки ж ти не забудь! Приспів: Я й не знала та й: Палала, палала, палала у моєму небі зірка! Падала, падала, падала. Маминий суп!) А знову світла ніч в мене в Калуші палала. Мовила мені, твого двору вже нема. Покоління мінялося, запам'ятали стіни. Listen to Ой палала ніч by Олексій Буднік on Deezer. With music streaming on Deezer you can discover more than 90 million tracks, create your own playlists, междуреченск илийский район погода and share your favourite tracks with your friends. Ой, вітер, мій вітер, не ламай гілок, Бо вони ж як діти, скільки ж у них думок У ставку лілеї день і ніч цвітуть, Буду я твоєю, тільки ж ти не забудь Приспів. Палала, палала, палала. Ой палала ніч YouTube Provided to YouTube by Gm DigitalОй палала ніч Олексій Буднік Анатолій Матвійчук Анатолій МатвійчукОй палала ніч℗ GM DIGITALReleased on. Ой палала ніч YouTube Provided to YouTube by Gm DigitalОй палала ніч Олексій Буднік Анатолій Матвійчук Анатолій МатвійчукОй палала ніч℗ GM. Listen to Ой палала ніч by Олексій Буднік on Deezer. With music streaming on Deezer you can discover more than 90 million tracks, create your own playlists, and share your favourite tracks with your friends. Горіла сосна, палала (Horila sosna, palala) text Горіла сосна, палала, під ней дівчина стояла. Під ней дівчина стояла. Ой коси коси ви ж мої. Provided to YouTube by Gm Digital Ой палала ніч Олексій Буднік Анатолій Матвійчук Анатолій Матвійчук Ой палала ніч ℗ GM DIGITAL Released on: париматч 2022-0.

биотехнология медицина саласында, биотехнология артықшылығы мен кемшілігі жазира мен кіммін деп мақтана алам скачать, жазира байырбекова баққан анам скачать беспилотник бас 750, классификация бпла мақала үлгісі, дайын мақала менің арманым сұрақтар, менің арманым 4 сынып текучесть кадров это, текучесть кадров: формула балықшы мен сиқыршы астана - петропавловск поезд тальго расписание, астана - петропавловск электричка



санаторий цены, самый лучший санаторий в казахстане үй сату үшін оқылатын дұға, үй сату дұғасы мұсылманша педагогика пән ретінде, вооруженные конфликты в мире педагогика ғылымының негізгі ұғымдары затылок, цевьё ружья triangle официальный сайт китай, triangle шины астана лагерь балдаурен цена, лагерь балдаурен павлодар канай - тагдыр скачать, булданасын канай скачать
цинепар противопоказания
блендер samsung sn 902
жарғанат туралы ақпарат
айналадағы әлем сабақ жоспары
үйленем скачать текст

.
==============================================================

~~~~~ әуежай туралы мәлімет ~~~~~

==============================================================
.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.