بنتلی کانتیننتال GTC 2024 به شما امکان می دهد هر روز تجملات خود را زند…

페이지 정보

profile_image
작성자 Walter Tipper
댓글 0건 조회 16회 작성일 24-08-06 17:54

본문

بنتلی کانتیننتال GT کانورتیبل با بالا
اسکاتی ریس این ارزش دارد که پشت فرمان بنتلی کانتیننتال GCT بنشینید، اگر فقط به خاطر نگاه مهربانی که از جانب غریبه ها می گیرید، مکالمات دوستانه و لبخندها راه شما را فرستاده است. این خودروی زیبا به مردم انگیزه می دهد که نگاه متفاوتی به شما داشته باشند.
با وجود اینکه افراد مشهور زیادی هستند که یک بنتلی کانتیننتال را با قیمت 245000 دلار رانندگی می کنند - رابرت داونی جونیور، ادریس البا، کیم کارداشیان، دیوید بکهام، برای شروع، این نشان دهنده مشهور بودن دیگر خودروهای فوق لوکس نیست. به طور کلی، بنتلی یک انتخاب سبک زندگی است: یک لیست سطلی برای بسیاری از مالکانی که خواهان خودروی یک عمر هستند، خودرویی که تا آخر عمر لذت بخش خواهد بود. Geographical area GT از این هم بیشتر است. یک کوپه دو در براق، شما را با یک فضای داخلی دقیق و فناوری برتر احاطه کرده است که توسط یک توربو دوقلو V8 قدرت می گیرد که 542 اسب بخار قدرت و 568 پوند فوت گشتاور ارائه می کند.
من چند روزی را پشت فرمان Continental GTC گذراندم—GTC مخفف Deluxe Traveling Convertible—edition Sky-blue. نه تنها بهتر فهمیدم که چرا مردم این ماشین را دوست دارند، بلکه از تأثیری که ماشین روی من و دیگران در حین رانندگی آزمایشی ام گذاشت لبخند زدم.
در حالی که می‌توانید این کوپه سفارشی زیبا را دریافت کنید. بلکه به آرامی تغییر شکل می دهند و تغییرات ظریفی را به طراحی جاودانه اضافه می کنند. مدل سال 2024 چنین تغییراتی را نشان می‌دهد، با پایان برخی از جزئیات نمادین بنتلی کانتیننتال GT از جمله موتور قدرتمند V8 توربو دوقلوی و چراغ‌های جلوی کریستالی برش گرد. مدل 2025 موتور V8 را با یک موتور الکتریکی پلاگین هیبریدی تکمیل می کند که انتظار می رود حدود 50 مایل رانندگی الکتریکی را طی کند و 779 اسب بخار قدرت تولید کند. چراغ های جلو و عقب آن نمادی جدید با ظاهری شیک تر و مدرن تر به خود می گیرند. و در داخل GT جدید دارای فناوری های پیشرفته تر و انتخاب های داخلی است. با این حال، در مجموع، ظاهر و سبک بنتلی کانتیننتال GT همچنان یک کوپه زیبا و حجاری شده باقی خواهد ماند.
اطلاعات بیشتر از مشاور فوربس بهترین حساب‌های پس‌انداز پربازده در سال 2024 توسط کوین پین مشارکت‌کننده بهترین حساب‌های پس‌انداز سود 5 درصدی سال 2024 بای‌کسیدی هورتون مشارکت‌کننده در حالی که رانندگی مدل 2025 نوید می‌دهد که مدل 24 هیجان‌انگیز باشد، مدل 20 هیجان‌انگیز نیست. با یک غرغر گلویی رضایت بخش شروع می شود، مشخص و قابل تشخیص اما نه نفرت انگیز.
در جاده، Geographical area GTC پاسخگو است. روی شتاب دهنده ضربه بزنید و تقریباً طوری پاسخ می دهد که گویی انتظار فرمان شما را دارد. بیش از یک بار در حین رانندگی آزمایشی، مجبور شدم وسوسه فراتر از حد مجاز سرعت را مهار کنم، اگرچه هر رمپ و منحنی بیشتر از حد معمول سرگرم کننده بود.
نمایی از صندلی راننده در بنتلی کانتیننتال GTC
Scotty ReissThis Crataegus oxycantha The Beautiful Gondola On The Traveling مدل آزمایشیMy Azure، با قیمت 320,00 دلار و با آپشن های 50,000 دلاری دیگر، یکی از زیباترین خودروهایی بود که تا به حال رانندگی کرده ام. من باید به طراح اعتباری بدهم که پایان های این نسخه خاص را مشخص کرده است. هر بنتلی بر اساس نیازهای خریدار با صدها انتخاب طراحی، از رنگ و پرداخت تا جزئیات پیچیده داخلی، سفارشی می شود. مدل آزمایشی ما با تمام جزئیات، از روکش‌های قایق‌مانند، چرم کرم رنگ، چوب بلوند، پانل‌های مشکی براق و فلزات براق، کاملاً جفت می‌شود.
رنگ بیرونی را به‌ویژه دوست داشتم، هرچند: رنگی که Zephyr نام دارد، یک رنگ سبز آبی متالیک متالیک متغییر است که برای روشن‌تر شدن در آفتاب روشن و تیره‌تر در سایه ایجاد می‌شود. روی آن با روکش قابل تبدیل Tweed بافته شده در پارچه کتان پوشیده شده بود. از دور بژ طلایی به نظر می رسد. از نزدیک، اگرچه بافتی غنی مانند یک ژاکت تیویدی خوب دارد. آنقدر زیبا بود که حیف بود که بالا را پایین بگذارم. اما البته مجبور بودم.
به طور کلی، من احساس می‌کردم که ناخدای یک کشتی شیک هستم، نه تنها با جزئیات بدیع احاطه شده‌ام، بلکه با کنترل‌ها و فناوری‌هایی که هر قابلیتی را ارائه می‌دهند.
بنتلی بنتلی کانتیننتال GTC دارای صفحه نمایش راننده مدرن است
فناوری Scotty ReissContinental به عنوان طراحی سفارشی مبدل شده است احتمالاً نمادین ترین جزئیات در این خودرو صفحه نمایش چرخان است: پانل روی داشبورد که دارای سه گیج آنالوگ است با لمس یک دکمه می چرخد ​​تا سیستم چندرسانه ای صفحه لمسی را نمایش دهد. صفحه نمایش سه وجهی همچنین دارای یک سمت خالی است که به خوبی با بقیه داشبورد مطابقت دارد و به حس قایق بادبانی اضافه می کند. این سمتی است که هنگام خاموش شدن ماشین نمایش داده می شود.
در مرکز فرمان بین صندلی‌های جلو، پنل‌های کنترلی وجود دارد که به راننده و سرنشین اجازه می‌دهد تنظیمات آب و هوای خود را سفارشی کنند، از جمله یک شماره‌گیر سریع فن با یک اریب بافت.
در اینجا نیز راننده حالت‌های رانندگی را پیدا می‌کند، از جمله حالت ورزش، حالت B، که نیم‌گامی بین اسپورت و راحتی، حالت راحتی و حالت سفارشی است که به راننده اجازه می‌دهد دینامیک رانندگی خودرو را مشخص کند. و اینجاست که دکمه روشن یا خاموش کردن صفحه قابل تبدیل را پیدا خواهید کرد.
پایین انداختن قسمت بالا زمانی است که بنتلی کانتیننتال GTC در بهترین حالت خود قرار دارد
Scotty ReissAn Dainty Transformable Undergo اجازه دهید از اینجا شروع کنم: من طرفدار کانورتیبل نیستم. من موهای بلندی دارم و به کلاه نیاز دارم، بنابراین نتیجه خوبی وجود ندارد. یا من سواری را با موهای کلاهی تمام می کنم یا موهایم به هم ریخته است. سپس، با بالا به پایین در یک روز آفتابی، سوار شدن در کانورتیبل خطر سرخ کردن ساده زیر نور خورشید را دارد. در یک روز زمستانی که خورشید بلند و روشن است، خیلی سرد است که نمی توان بالا را پایین آورد. و ترافیک در یک کانورتیبل می تواند پر سر و صدا باشد.
با این حال، بنتلی GTC به همه اعتراضات من پاسخ داد.
اول، به هر دلیلی - طراحی برتر، شاید؟ - باد خیلی من را اذیت نکرد. من کلاه نداشتم، بنابراین موهایم را در دم اسبی عقب کشیدم. خیلی دور نمی زد و حتی بعد از یک ساعت در بزرگراه ها و جاده های عقب، موهایم قابل برس کشیدن بود. به تجربه می توانم بگویم که این برای یک کانورتیبل نادر است. و سواری خیلی بلند نبود. حتی در بزرگراه هم خوب بود. احساس نمی‌کردم که صدای موتور یا ماشین‌های اطرافم بی‌وقفه در حال تکان خوردن هستم (اگر چه شانس آوردم، در ترافیک آزاد رانندگی کردم). من همچنین احساس گرمای بیش از حد نداشتم، حتی با وجود اینکه دما در تمام روز در بالای 80 بود زیرا منطقه نیویورک از موج گرما رنج می برد. بین فضای داخلی کرم رنگ، که به اندازه رنگ‌های تیره گرما جذب نمی‌کند، و صندلی‌های دارای تهویه، کاملاً راحت بودم.
و سپس، بنتلی کانتیننتال GTC دارای روسری بادی برای رانندگی در زمستان است. دریچه های زیر تکیه گاه صندلی های جلو، هوای گرم را روی گردن شما می دمد تا به راحتی شما بیافزاید. صندلی های گرم شونده را روشن کنید و فرمان گرم شونده را روشن کنید و هر روز سرد و آفتابی دلیلی برای پایین گذاشتن بالاست.
بنتلی کانتیننتال GTC
جزئیات Scotty ReissPosh اضافه کردن لهستانی به Geographical area GTC احتمالاً اولین جزئیات، جدای از شکل Continental GTC، که باعث توقف شما می شود، چراغ های جلوی کریستالی هستند. آنها عمیق و مسحورکننده هستند، هر وجهی نور را در برابر یک حفره دایره ای منعکس می کند. چراغ‌های جلو توسط چراغ‌های گرد کوچک‌تری احاطه شده‌اند که در پس زمینه کریستالی نیز قرار گرفته‌اند. نورها با هم به همان اندازه که می درخشند می درخشند و به جذابیت آنها می افزایند.
کاپوت و صندوق عقب Flaring B، یک آرم بالدار با بنتلی گرد 'B' در مرکز آن قرار دارد. لوگوی عقب یک راز دارد. "B" همچنین قفل صندوق عقب است. فشار دهید تا صندوق عقب باز شود.
در داخل، Fast B را روی فرمان خواهید دید که روی پدال ترمز نقش بسته و شیفتر دنده را متصل می کند. و در شب وقتی به بنتلی کانتیننتال GTC نزدیک می‌شوید، بنتلی فلاینگ B مسیر شما را با یک چراغ گودال روشن می‌کند.
این جزئیات هستند، از تودوزی داخلی شیک و استایل بی عیب و نقص تا سقف توید گرفته تا Flight B لذت بخش، این خودرو را به ماشینی یک عمر تبدیل کرده است. تجربه رانندگی لذت بخش و رضایت بخش را اضافه کنید، که برای یک خودروی لوکس ضروری است و به تنهایی لذت بخش است، و به راحتی می توان فهمید که چرا این ماشین لیست سطلی برای کسانی است که می خواهند هر روز زندگی لوکس داشته باشند.
من را در توییتر یا لینکدین دنبال کنید. Scotty ReissFollowingمن یک راهنمای دختران برای اتومبیل را تأسیس کردم تا به زنان، بزرگترین خریداران خودرو، صدایی در بازار بدهم. من همچنین نایب رئیس جوایز اتومبیل جهانی هستم که در آن با خبرنگاران برتر از سراسر جهان برای نام بردن خودروهای برتر هر سال همکاری می کنم. من عاشق ماشین، رانندگی، تکنولوژی، سفر و تجمل هستم، اما حتی بیشتر دوست دارم در مورد آنها بنویسم. من را در اینستاگرام، لینکدین و موضوعات پیدا کنید!">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

Here is more information about اخبار خودرویی جدید review our own site.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.